Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Alvajártam" majd felébredtem,...

"Alvajártam" majd felébredtem, volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Elég nyögvenyelős volt az elalvás tegnap, majd éjjel arra ébredtem, hogy átmentem a lakás másik szobájába valamiért. Eléggé kómás voltam, de arra rájöttem, hogy nem ott kéne lennem, szóval visszamentem ágyhoz és újra elaludtam. Nem is vagyok 100%-ig pontos benne, hogy nem-e egy sima álom volt, de azért elég erős a gyanúm, hogy megtörtént. Hasonló eset valakinek?
2013. jún. 25. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most éjjel azt nem tudom, hogy álmodtam-e vagy nem, hogy leesett a takaróm a földre.

Ilyen még nem történt, hogy átmentem valahová és ott ébredtem, olyan viszont már volt, hogy mászkáltam és nem tudom álmodtam-e, vagy tényleg kimentem.

Kb. 10 éve egy barátnőmnél aludtam, az udvaron volt pottyantós wc, a házban ugyan volt fürdőszobájuk de állítólag wc nem volt, nem voltam bent. Már hajnalban pisilnem kellett, felkeltem (?) és benéztem a fürdőszobába, hogy biztos nincs-e wc :D

Nem volt, csak lavórok, száradó ruhák meg mindenféle egymásra pakolva, visszafeküdtem és aludtam tovább. Viszont a mai napig nem tudom, hogy tényleg felkeltem-e, vagy csak álmodtam. Meg kellett volna nézni reggel, tényleg úgy néz-e ki a fürdőszobájuk :D

2013. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!