Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » B6-vitamin hatékony lenne a...

B6-vitamin hatékony lenne a sok stressz ér. Idegeskedek?

Figyelt kérdés
gyakorlati helyemen elég sok stressz ér, sokat ugráltatnak állandóan sietnem rohannom kell és általában szinte semmi sem jó amit és ahogy csinálok. nas igen, erre való a tanuló, tudom hogy sokmindent rám fognak még húzni amit akárhogy csinálok nem lesz jó, de észrevehetően sokat emésztem magam emiatt. ajánlgatták a tv-ben a magne b6-ot ilyen helyzetekre ami ugye magnézium és b6-vitamin. én észrevettem hogy anyumnak van itthon külön b6-vitaminja, (nem tudom neki a doki miért írta fel tulajdonképpen) ilyen pontosan: [link] érdemes lenne szednem hogy picit kiegyensúlyozottabb legyek vagy ez is csak egy marketingfogás?
2009. okt. 11. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért, siettem a kiírással
2009. okt. 11. 14:37
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem írni hogy szedek multivitamint (actival max) szóval elvileg nincs hiányom semmilyen nyomelemből, bár ki tudja ezekről is mi a valóság
2009. okt. 11. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A B6 önmagában erre nem elég, szedd a Magne B6-ot.
2009. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
viszont a magne B6 az tökéletes :)
2009. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az omega 3 is jó rá.
2009. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hosszútávon a gyógyszer nem megoldás,mert a szervezeted hozzászokik.

A legmegfelelőbb a környezet és életmód változás lenne,de persze a mai világban senki nem teheti meg azt,(főleg tanulóként) hogy otthagyja a munkahelyét,mert ki tudja hogy lesz-e következő...

2010. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!