Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz volt a cipőm és feltörte...

Rossz volt a cipőm és feltörte a lábam a nyoma pedig ott marat, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy el fog múlni, de már hónapok óta nem mutat semmiféle változást. A harmadik lább ujjamon, egy kör alakú, keményedés féle látszódik. Nem bőrkeményedés, mert nem kemény. Nem tudom mihez hasonlítani. Csúnya....Lehet h egyfajta heg...nem tudom. De mihhez kezdjek vele? Gondoltam valami hámlasztásra. De reménykedek abba, h van itt valaki aki hasonló problémával küzd és esetleg talált valami hatékony megoldást ellen.

2013. jún. 15. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bőrkeményedéshez hasonló valami jött ki, szintén cipő miatt, de most kb 1 év elteltével mondom azt, hogy teljesen elmult. Én sokszor tettem a lábam meleg sós vízbe és attól egész jó puha lett a bőröm ott.
2013. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez nem kemény. olyan mint amikor az achiillesemnél súrolt ki a cipő és ott maradt a heg. csak ez a lábujjamon van....
2013. jún. 15. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok segíteni....
2013. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!