Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik az orrom? (többi...

Miért vérzik az orrom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak akkor vérzik,amikor fújom,pedig nem fújom erősen.Vagy csak vér vagy véres takony jön az orromból,de nem tudom miért.Most náthás vagyok és amúgy nem szokott vérezni az orrom,csak amikor náthás vagyok és fújom.Nem tudok vele már mit csinálni. :( Az egyik ismerősömnek is ugyan ez a baja. Tudtok segíteni? 11/L

(Akik csak hülyéskednek,trollkodnak,ide ne írjanak!) Előre köszi a válaszokat!



2013. jún. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha náthásak vagyunk, akkor nekünk is vérezni szokott, de ha anélkül is vérzik, akkor nézesd meg orr-fül-gégésszel, mert lehet, hogy egy eret ki kell égetni.
2013. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elpattan egy hajszálér,ez teljesen normális,ne aggódj. :D

Van akinek el szokott pattanni,van akinek nem,nekem egy alkalommal pattant el eddig.

2013. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,a múltkor kérdeztem az orvosomat,adott rá gyógyszert,de most nem mentem el dokihoz,úgyhogy nem kaptam rá gyógyszert...:/
2013. jún. 14. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak Rutascorbint adtak rá, az recept nélkül is kapéható.
2013. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt,de nem tudom,hogy merjem-e szedni most :/
2013. jún. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!