Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Chlamydia antibiotikum...

A Chlamydia antibiotikum szedesevel mennyi ido alatt mulik el es mennyi ido utan lehet megint egyutt lenni vkivel biztonsagosan?

Figyelt kérdés

Kb olyan 3hete osszejottem 1 sraccal akirol kesobb kiderult hogy Chlamydiaja lehet...olyan masfel hete el is ment orvoshoz hogy csinaljon 1 tesztet, par nap mulva ki is fog derulni hogy neki van e...es ha van akkor persze nekem is. Kulfoldon elek szoval nekem nem olyan konnyu orvoshoz menni, viszont a srac azt mondta hogy nekem is irat fel antibiotikumot es azt allitja hogy 3 napi szedes utan el is mulik a chlamydiam. Ez igaz? Nagyon nagyon fontos lenne ezt tudnom! Kb mennyi ido utan lehet megint egyutt lennem vkivel? (ovszer nelkul)

Mar tobb mint 2hete szedek laktobacilus kapszulakat (Orthiflor Fem),Cvitamint es egyeb huvelybe felhelyezheto kremeket mert gombas fertozesem is volt :S Nemreg elkezdtem grapefruitcseppeket, huvelytablettakat es flukonazolt. Ez vajon enyhitheti a chlamydiat? Olvastam,hogy az antibiotikum mellett vitaminokat es miegymast is erdemes szedni... Kb hany nap alatt mulik el a Chlamydiam antibiotikum szedese utan?


2009. okt. 8. 07:31
 1/2 anonim válasza:

[link]

Itt talàlsz informàciòkat a clamydiàròl ès ha figyelmesen elolvasod fogod làtni ,hogy 3 nap alatt semmi nem fogja elmulasztani.El kell menni dokihoz ,mert sùlyos szövödmènyei lehetnek a clamydia fertôzèsnek. . Külföldön èlek èn is ès nem èrtem mièrt nehezebb itt dokihoz menni.Addig amíg mindketten nem lesztek 100%-ig kikezelve a Clamydiàbòl hasznàljatok òvszert, ami pàr hònapot is igènybe vehet.

2009. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt veletlenul nem tudod, h ha azithromycint vettem be (egyszeri dozisban 2 tabletta) akkor utana mennyi idovel fog hatni es kiirtani a chlamydiat a szervezetembol? A doki azt mondta h 1 hetig nem lehet szeretkezni,csak condommal.Ez akkor azt jelenti h az 1 het utan mar lehet? addigra tuti kiirtotta a szervezetembol a chlamydiat ez az antibiotikum? Nagyon felek mert a gyogyszer beszedese utan 11 nappal lefekudtem a parommal es nem hasznalt ovszert... Szerinted elkaphatta? En mar teljesen tunetmentes vagyok mar miota bevettem a gyogyszert... folyamatosan szedtem grapefruit cseppeket,lactobacilusos huvelykupot meg tablettat is. de nagyon felek h elkaphatta tolem :c
2009. okt. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!