Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy meg lehet tudni...

Valahogy meg lehet tudni mennyi lerakódás van az érfalamban?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktam járni orvosi labor ellenőrzésre, és mindígrendben vana cukrom, zsírom és minden. Erre barátommal voltunk Impulser termékbemutatón, ahol mágnesmatracot akartak nekünk eladni. Volt termokamerás vizsgálat is és azt találták, hogy hidegek a kezeim és lábaim. Az ottani doktor (nem orvos) azt mondta, katasztrófális a helyzetem a lerakódások miatt :S
2013. jún. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze mert azt akarta vedd meg a kacatját drága pénzen.
2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, az Impulsernél engem is így akartak átvágni. Majdnem elkeseredtem, de inkább elmentem egy jó nevű érsebészhez. Nem volt olcsó és tényleg tudományos vizsgálatokkal megnyugtatott, hogy határon belül vannak az értékeim. Javaslom neked is, hogy fordulj szakorvoshoz.
2013. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! :-)


De akkor azt nem értem, hogy a 6 millio Ft-os termokamerás készülékükkel mit csináltak rosszúl?

2013. jún. 3. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de szerintem kamu lehet a dolog. érfal vizsgálatot végeznek szakrendeléseken.
2014. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!