Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan keljek fel reggelente?

Hogyan keljek fel reggelente?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy reggel már reflexből kinyomom a telefont, akármilyen zúzós zenét is állítok be csengőhangnak. Többnyire, ha felkelek, utána már nem is emlékszem arra hogy csörgött az ébresztőóra. Valami tuti felkelési tippek?
2009. okt. 6. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd a telót a szoba másik végébe, így muszáj leszel elmászni addig, utána meg már csak 1 lépés tovább mozdulni :)
2009. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ugyan az a helyzet velem mint veled.


én azt szoktam csinálni, hogy kelek pl 5kor. akkor beállítom a telefonom 4re, csörög, kinyomom, és rá fél órára megszólal a rádiós-ébresztő. azt is kinyomom, de akkor már annyira magamnál vagyok, hogy tudom, hogy fél óra múlva föl kell kelni.

2009. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is messzire szoktam tenni, de végigalszom már amíg elmászom érte...:)


Viszont, ha fontos, miért nem alszol már most?:) Könnyebben kelnél.

2009. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a mobilomra 3 külön ébresztést állítok be, 5-10perces eltolódással, és az ébresztőórát kb ágytól 3méterre rakom. erre a 4 hangra összességében kb felébredek. kb:S jobb ötletem már nekem sincs
2009. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szólok valakinek...anyuci apuci vagy tesó....és ők keltenek.... villany fel...takaró le....és addig nem megy ki a szobából amíg fel nem kelek....máshogy nem megy:( mindig elkésnék suliból
2009. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

02:05 nekem 5 különböző zenebona van beállítva, 2-5 perces különbségekkel, és mind ismétlődik pár perc múlva. A mobilomat az ágytól 2 méterre rakom, lábam felőli oldalon, hogy ne tudjak csak kinyúlni érte.


SIMÁN alszom miközben elmászom a telóig, és sorra kinyomom a zenéket, mert onnantól kezdve a kezemben a telefon. Nem is emlékszem legtöbbször, hogy csörgött egyáltalán... 2 percenként kinyomom és észre sem veszem.:D


Szóval továbbra is a korán fekvést javaslom mindenkinek..:D Igyekszem én is alkalmazni.

2009. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14:56! Jesszusom mintha magamat látnám komolyan....én is alvajáróskodom ha ki kell nyomni a telefon....ezért is szólok vkinek h ébresszen fel...ha meg nincs senki...akk szívás:D olyan szépen elkések mindig h öröm nézni:D
2009. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom, már elkéstem a vàlasszal, de azért leírom. Én úgy csináltam, hogy fel sem húztam az órát. :) Helyette egész este fenn kockultam a gép előtt, de így is elkéstem, mert gondoltam: á, még van idő.

Ha nem segítene semmi, akkor ez szerintem neked bevállna, csak nem tudom, szülők mennyire engednék meg.

2010. jan. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!