Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy cseng a fülem?

Az normális, hogy cseng a fülem?

Figyelt kérdés

Ha figyelek rá, hallom hogy cseng. Ha egyedül vagyok, és nem szól semmi, akkor mégfeltűnőbb.


A vérnyomásommal nincs probléma, igazából egészséges vagyok, tehát ha van valamivel probléma, az a hallásom.



2013. máj. 28. 20:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Mióta dolgozom, rendszertelenebbül hallgattam zenét, pár évig, fülhallgatóval, hangosan. Erről már leszoktam pár hete, mert sose élveztem, meg a hallásom miatt.
2013. máj. 28. 20:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ez elég gyakori,hogy valakinek cseng a füle,vagy zúg,sistereg,pattog stb..

Vannak erre gyógyszerek.Érdemes elmenni a fülészetre és megnézetni,hogy mi az oka a fűl csengésnek. Van amikor nagyon egyszerű kis kezeléssel teljesen megszüntethető.

Sajnos olyan is van amit az ember élete végéig hallja és előbb utóbb vagy megszokja,vagy megtanul ezzel együtt élni.

Nem csak a hangos zene,vagy zajos munkahely okozhat fűl csengést. Ezért menj el nézesd meg.Megér egy vizsgálatot.

2013. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!