Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye NEM szeretsz korán fölkelni?

Ugye NEM szeretsz korán fölkelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nem
2009. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem nem szeretek, hanem útálok!Viszont néha jólesik, tavasszal, vagy kora nyáron megnézni a napkeltét, hisz épp olyan helyen lakom, hogy tiszta időben belátni az egész horizontot!És akkor csodás a napkelte!
2009. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyenesen utálom.
2009. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hát!:D
2009. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretni nem szeretek, mert éjszakai tipus vagyok, és nagyon későn szoktam lefeküdni, de ha kell, minden további nélkül kelek.

esetleg annyit tennék hozzá, hogy szükségem van bizonyos időre, hogy magamhoz térjek, de a reggeli kávé+hiradó, utána tusolás álltalában kiegyensulyozza a "dejólennetovábbaludni" elnevezésű nyafogást!

2009. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak akkor szeretek, hogyha valahova megyek. És az a valahova nem az iskola.
2009. okt. 4. 21:45
 7/10 anonim válasza:
utáloooook
2009. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugye NEM manipulatív ez a kérdés? :D

Amúgy én fiatalabb koromban sokat buliztam, akkor persze nem szerettem melózni menni, de mentem :)

Mostmár nem nagyon járok kicsapongani, úgyhogy szabadnapjaimon és hétvégén már 8-kor fennt vagyok :)Házimunka, ilyenek :)

27/N

2009. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem, de korán lefeküdni sem :D

későnkelés+későnalvás= (L) :D

mire jó a nyáriszünet :D

2009. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy aludhatok minden nap 11ig mert csak délután van suli:D
2009. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!