Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril kezelés alatt ihatok...

Rivotril kezelés alatt ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés

Doktorom rivotrilt írt fel nekem reggel egy fél és délután egy egész. Ma kezdem el szedni de általában hétvégén társaságban vagyok és szinte mindig iszom... van hogy csak annyit hogy maximum 1 órára jól érzem magam van hogy kicsit többet vagy kevesebbet. (de nem hülyére iszom magam)

A rivotril papírjára az van írva hogy nem szabad alkoholt fogyasztani mert epilepsziás görcsöket idézhet elő... persze minden gyógyszerre ráírják de nem merek így inni. Nem lesz bajom belőle?


2013. máj. 23. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Felerősíti a gyógyszer hatását, én már csak tudom, mert szoktam inni rá. Olyankor nagyon hülye vagyok, de jól is érzem magam. De van, hogy agresszív leszek. Például múltkor neki mentem egy kemény roma gyereknek. Viszont nem sok mindenre fogsz emlékezni a tegnapból.
2013. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyan ezt szeded és ittál rá? de más baj nem lett csak agresszívebb lettél nem? :D
2013. máj. 23. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Édesapám rivotrilra ivott, mielőtt öngyilkos lett.


Egy hete szedte, utolsó két nap már ivott rá.

Nem ajánlatos.

2013. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk ő majdnem egy üveg vodkát megivott rá...gondolom Te azért nem ennyit innál.
2013. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen komolyabb bajom csak sokszor feszült vagyok, ha ráiszok csak nem leszek öngyilkos.
2013. máj. 23. 18:25
 6/7 A kérdező kommentje:
maximum amennyit iszok fél üveg pezsgő. Mondták hogy felerősítheti a tüneteket. meg stb... kb napi másfelet szedek ma kezdtem el szombaton akarok inni szintem aznap reggel beveszek egy felet este meg iszok és úgy talán semmi sem lesz
2013. máj. 23. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
0,5 mg + 1-2 sör szerintem még oké. Én tablás borra ittam még régen, nagyon ütött, de hallottam olyat, hogy valakit mentő vitt el a kocsmából.
2013. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!