Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az uncsitesóm rendszeresen...

Ha az uncsitesóm rendszeresen 1 üveg ásványvízzet a hóna alá csap, és úgy megy bulizni, az nem gyanús?

Figyelt kérdés

20 éves fiú. Ha otthon van, a szobájában van. Mostanában lelkesen megy "tanulni" a haverjaihoz, legalábbis ő erre fogja kb. naponta. Bulizni is szokott (mármint,h azt is mondja, és akk ott is alszik, v sokkal később jön,mint mondja). Szüleivel lakik, technikusit most fogja befejezni. Érte elég trauma, mert örökbefogadott gyerek (bár szeretik), tanulásban sosem volt überkirály, csajoknál se, a "tesója" meg mindig belekeveredik különféle ügyekbe.

Szerintetek drogozik?


2013. máj. 22. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a droghoz kell víz, az alkoholhoz is kell inni, ha a másnaposságot el akarod kerülni.
2013. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Na ja, csakhogy ha alkoholt iszol közben abszolút nem kívánod, és eszedbe sem jut vizet inni, max. ha már kijózanodóban vagy....
2013. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, h vízben áztatott kokain???

Bár nem tudni, vedd el tőle egyszer, ha az, akkor nagyon vissza akarja majd venni.

2013. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó-jó értem, hülye kérdés, dehát elég fura... (szerintem).
2013. máj. 22. 18:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg *ásványvizet,most nézem, te jó ég, hogy írtam le, de csak azért, mert siettem suliba:)
2013. máj. 22. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3-as nem vicc volt. Egyszer láttam egy halálesetet, ami vízben áztatott kokain által történt, lehet, h ő is így szállítja a cuccot. Bár kicsi az esély rá, de ki tudja, lehet ő is látta.
2013. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szállítani? Azért csaknem díler.

Én arra gondoltam,h a pörgésben kiszáradnak, bár nyilván most ennyiből én se gyanúsítgathatom, nemis lakom velük.

2013. máj. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!