Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Betegesen...

Mit csináljak? Betegesen félek a magasban :SS

Figyelt kérdés

Már a létrákra sem merek felmászni, sőt, már a 3. foknál úgy remegek, mint egy nyárfa levél, annyira félek még ott is...

Repülővel sem merek utazni, mert mindig az jut a repülőkről eszembe, hogy amilyen szerencsétlen vagyok, tuti pont akkor zuhanna le, amikor én is rajta vagyok.

Egyik barátnőm panelban lakik, a 10. emeleten és amikor náluk vagyok, alig merek kinézni az ablakon, kihajolni akár egy picit is meg már főleg nem, mert már amikor csak kikukkantok az ablakon, olyan érzés, mintha bármelyik pillanatban kieshetnék onnan :S

Mit tegyek??

15L


2013. máj. 21. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Repülőn ne félj mert nem tudom hányszor nagyobb az esély, hogy autóval balesetezz minthogy az lezuhan :D
2013. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menj magasba, a barátnődnél meg ne nézelődj.
2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

-Ne mássz létrára

-Ne utazz repülővel

-Ne nézz ki az ablakon a 10. emeleten


Egyszóval kerüld a magasságot


UI: Ne menj stewardessnek

2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kerüld a magasságot, vagy fokozatosan szoktasd magad hozzá.


Pl.: olvass egy fél órát a létra fokán ülve. És néha menj egy fokkal feljebb.

2013. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.(:

20:12 ez jó ötlet, majd kipróbálom :)

2013. máj. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!