Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek magasabb?

Hogyan lehetek magasabb?

Figyelt kérdés
Apukám 190cm és Anyukám 160cm.És én jelenleg 169,5 cm és 15 éves vagyok nagyon szeretnék modellkedni és ahhoz minimum 173cmnek kell lennem.Van valami tanácsotok ,hogy mire figyeljek miket csináljak?

2013. máj. 13. 20:51
 1/6 anonim válasza:
82%
Minden reggel hosszasan nyújtózkodj. Az segít, úgy tudom.
2013. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Aludj sokat és nyújts sokat a falnál. Nem sokat segít a nyújtás, de 1-2 cm is sokat jelent a modelleknél.

(Pl ha kiküldenek külföldre 62centis derékkal és mire kiérsz az 63 lesz akkor hazaküldenek és mindent ki kell fizetni, ugyanez a magasságnál.)

2013. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg sületlenséget lehet olvasni ebben a témában itt. Sajnos kettő ide is bekerült. Nos, addig van esély a növekedésre, amíg a csontosodás be nem fejeződik. Esetedben ez még 3-4 év. A fiatal ember nem egyenletesen növekszik születésétől a felnőtté válásig. Ebben a korban gyakori, hogy rövid idő alatt sokat nő a fiatal. A 173 cm-re elég jó esélyed van, a 190 már kevéssé valószínű.
2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is 169,5cm vagyok és 15 éves. Csak fiú vagyok és a nők nem néznek addig egy fiúra amig ndm éri el a 185cmt. Én nekem is a vágyam, hogy 180 centi felett legyek
2017. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen altalaban europai felfogad hogy a kisebb novesu ferfiakat nem nezik embernek

En 160 cm es 24 vagyok

Magyarorszagon soha nem neztek emberszamba. Ahol most vagyok viszont senkit nem erdekel ;) de tudod a magyat es az europai nok kulsore mennek nem belsore.

2017. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VZ2 ***** válasza:
61%
"Csak fiú vagyok és a nők nem néznek addig egy fiúra amig ndm éri el a 185cmt." <-- Ez egy baromság.
2021. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!