Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 183cm-es magasságh...

Szerintetek 183cm-es magassághoz kevés a 60 kg-?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Picit kevés, de élhető. A BMI kalkulátor szerint is sovány, de nem kórosan. Persze a korod, nemed nem derült ki.

Szerintem, ha ez a természetes beállásod, akkor ne akarj erővel hízni.

2013. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15/L és csak a modellkedés miatt fogytam le ..mert azt mondták, hogy nem vagyok elég sovány így még 5 kg-ot le kell adnom :s
2013. máj. 7. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Inkább élj egészségesen és maradj életben, mint modellkedj!

Rohadt vékony vagy!

Mondhatni alultáplált. Hát, még ha 5 kg-ot lefogynál...

2013. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
modelkedéshez, lehet, hogy jó, de az egészséges élethez kevés. Ha bármi problémad lenne, nem lesz semmilyen tartaléka a szervezetednek. Szerintem ne menj lejjebb 39F
2013. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés
2013. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát az a baj,hogy most már ha akarok sem tudok annyit enni mint amennyire ételre szükségem lenne és ez borzasztó.Régebben mindig szidtam a bulémiás és anorexiás lányokat ...most már inkább megértem őket.Ha egy picivel többet eszek mint amennyit általában( 1 rozs zsömle és 2 liter víz plusz edzés)akkor az ki is jön :(
2013. máj. 7. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sportolj!

Ha izmos lennél, akkor több kilóval is sokkal vékonyabbnak tűnnél!


Be kéne záratni az ilyen ügynökségeket, ahol a már eleve alacsony súlyú fiatal, hiszékeny, befolyásolható lányokat még több kiló leadására buzdítják!

2013. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sportolok :) futok,kick bokszolok csak mostanában elszédülök edzés közben stb
2013. máj. 7. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
megfelelő étkezés hiányában csoda is lenne, ha nem szédülnél!
2013. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre próbálj sokat enni, hanem többször keveset. Nekem legelső étkezésnél mindig nehéz sokat ennem, általában néhány harapás a reggeli, de ha mondjuk 1 órával később megint ennék kicsit, biztosan tudnék. Ha tényleg szeretnél normálisan enni, próbáld ki, valószínűleg úgy nem lesz hányingered. Meg szerintem még az is fontos, hogy mondjuk ha 8-kor reggelizel, este 6-kor még mindenképpen egyél valamit. (Tudom, nagyon nem a kérdésedre volt válasz, remélem valamit segítettem és megpróbálod. :)
2014. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!