Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hasam. Mi lehet ez?

Nagyon fáj a hasam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
ilyen furcsa égető érzés mintha éhes lennék.
2013. máj. 2. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha tényleg éhes vagy?
2013. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem korog a gyomrom, kb félórája zabáltam tele magam:S
2013. máj. 2. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj, hogy nagyon tele etted magad! Lehet sok lett a gyomorsavad. Legközelebb próbálj inkább kisebb adagot enni és ha még éhes leszel, akkor később megint egyél kicsit, így nem terheled meg annyira gyomrodat sem és a savad sem fog túltengni.
2013. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet reflux, savtúltengés. Igyál meg kevés szódabirkarbónás vizet, ha múlik az égés, akkor bizony savtúltengés.
2013. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából szombaton pettingeltem a barátommal..picit odatette a péniszét az én nemiszervemhez , azóta nagyonnagyon parázok hogy valami baj lett mivel csak 14 vagyok és 8 hónaposak vagyunk.de mondjuk rá pár órára megjött a menstruációm és meg is volt 5 napig. igaz előtte is szörnyen sokat sterreszelek, elég érzékeny vagyok és egy mandula gyulladásom van ..ma voltam dokinál szóltam neki hogy mintha fel lenék picit puffadva ..akkor aztmondta hogy ez hozzá jár néha a mandulagyulladáshoz. nagyon félek!
2013. máj. 2. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt, amit az legutóbbi kommentedben leírtál, mondd meg Anyukádnak!
2013. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!