Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérhólyag vagy milyen bőrbeteg...

Vérhólyag vagy milyen bőrbetegség lehet ez?

Figyelt kérdés
úgy néz ki mint egy bazinagy pattanás, de tényleg így 4-5 mm-re is kiemelkedik, egyébként úgy egy ft-os nagyságú vérrel töltött valami. Eddig 30 év alatt kétszer volt a belső combomnál, mondom biztos a sok túra vagy ilyesmi miatt összedörzsölődött, el is tünt (vagy kilyukadt vagy nem, nem emlékszem), most viszont a hasamon lett egy, ahol nem igazán dörzsölődik semmi (mondanám, hogy az öv meg ilyesmi, ami lehetne is, de már egy hete nem hordtam övet meg feljebb is van) Megnyomkodtam egyből ki is fakadt, jó sok vér volt benne, most elált a vérzés meg be is ragtapaszoztam, de nem tudom miért lehet meg mi lehet, lehet, hogy vérhólyag, de nem biztos, hogy az ezt jelenti, meg mi az oka meg gond lehet-e?
2013. máj. 1. 20:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!