Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esélytelen izomgyarapítás, hízás?

Esélytelen izomgyarapítás, hízás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, nagyjából 1,5éve kezdtem el edzeni.az elején jól is ment,2-3 hónap után feljött rám oár kiló.aztán kész,vége nem hogy nem híztam, csak nőttem. 1év alatt nagyjából 15-20 cm-et nőttem.idén februárba elegem lett az egészből és másik által elítélt danabolhoz nyúltam.általam soha nem tapasztalt súlygyarapodást tapasztaltam,1hónap alatt nagyjából 5kg sikerült felszednem.csak annyi a baj ezzel hogy mind csak víz volt.a kúra befelyezése után 1.5hónap után minden elszállt.mostanra már az edzést is abbahagytam.és annyit veszek észre hogy egyre csak fogyok és fogyok.a táplálkozásról annyit hogy a tömegnövelős időszakba megvolt a 3-4 ezer kcal,2g/tskg fehérje.a lightosabb időszakban pedig 1.5.-2 ezer kcal.ezalatt a másfél év alatt 8,8kg jumbo.és jópár kg100%whey protein fogyasztottam el. Ez lehet lehet esetleg valami betegség vagy nemtudom.kivizsgálásra ilyen problémával lehet menni,vagy csak egy személyiedző megoldás lenne? Köszönöm előre is a válaszokat.

2013. ápr. 29. 21:17
 1/2 A kérdező kommentje:
17éves/187cm/66 kg
2013. ápr. 29. 21:20
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nagy probléma nincs, de hogyha most fogsz és elérsz egy kritikus pontot akkor sztem menj el dokihoz,de jelenlegi körülmények között azzal teszel a legtöbben magadért ha 'nem csinálsz baromságot' a testeddel, hagyod hogy megálapodj egy súlyon, semmi őrült diéta nélkül.
2013. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!