Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csajok ha ti betegek vagyok...

Csajok ha ti betegek vagyok titeket ápolgat a barátotok?

Figyelt kérdés
én már 3 napja tiszta beteg vagyok hányok,megvagyok fázva,én csinálom magamnak a teát stb a barátom meg sem kérdezi hogy hogy vagyok csak ül a gép előtt egész nap,pedig látja rajtam ma is hánytam rögtön és a wc-n ültem erre a barátom remélem mész dolgozni,de bunkón..áhh rosszul esik,mert a barátnőm azt mondta h ha szeretne akkor gondoskodna rólam..:S vagy csak én hiszem igy...:S

2013. ápr. 29. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudod nekem még sose volt olyan barátom aki törödött volna velem,itt volt Olivér ne haragudj h őt hozom fel 3 évig voltunk együtt amikor beteg voltam sose kérdezte meg h jobban vagyok-e? vagy csinált volna valamit nem csak gépezett elég rosszul esett lázasan én keltem fel csináltam a hideg borogatást és a teát... de mindig arra gondolok,hogy mikor ott voltam nálad,oylan kedves voltál nem is voltam beteg,de hoztad a vizes törölközött.. nekem semelyik pasi még ennyit sem adott meg.. bezzeg mikor Olivér volt beteg azonnal tea stb oda bújtam mellé simogattam minden.szar hogy.. érted..
2013. ápr. 29. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátnődnek: ha a pasid szeretne, törődne veled, nemhogy gúnyolódjon rajtad. Nyílván, ha ő eltüsszenti magát, akkor már halálos beteg, és elvárja, hogy semmi mással ne foglalkozz, csakis körülötte ugrálj, igaz?


De te választottad őt, úgyhogy ne panaszkodj.

2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki az ilyen szemetet! Nem érdemel meg Téged!
2013. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!