Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ekcéma van a...

Nagyon csúnya ekcéma van a kezemen. Egy tisztíto kúra jot tenne? Mit tegyek, hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ekcéma lehet allergia tünete is, és ha pl egy zöldségre vagy egyéb kajára vagy allergiás, akkor hiába a tisztítókúra, ha továbbra is eszed azt, amire allergiás vagy.

Szóval inkább menj bőrgyógyászhoz, ő biztos tud mondani rá valamit.

Addigis szerintem a körömvirág-balzsam esetleg javíthat a helyzeten...

2009. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jót tesz.


Nemrég hallottam valamit, csak csöndben súgom: pisilj rá!

Valakinek így elmúlt a makacs, nem gyógyuló ekcémája.


Nem tűnik hihetetlennek, mert mamámék is a csúnya nem gyógyuló sebekre, vágásra azt javasolták, és 1-2 nap alatt használt. Csak ezt nem szokták így mondani, csak itt nem tudok súgni.

2009. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten a citromdiétának, az nagyon jól tisztít is,m erősíti az immunrendszert, neked pont jó lenne!
2009. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pisi tényleg okés..én próbáltam:D

A másik ami nekem jó az fényterápia!!

Igaz nekem 100ezer ft volt:D

2009. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tisztító kúrával nem sokra mész. Szerintem is inkább bőrgyógyászhoz menjél.


Az immunrendszer "erősítés" -bár kétlem , hogy az immunrendszer diétától erősödne- pont rossz az ekcémásoknak , hiszen pont az immunrendszer fokozott aktivitása az alapja a betegségnek

2009. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fényterápia? Van Bioptron lámpánk, ez segíthet?
2009. szept. 26. 21:06
 7/9 anonim válasza:
nekem is ekcémám van és a doki 3-4 éve felírt nekem egy krémet.be is vált csak kenés után 2-3 hónappal újra előjőn.de már akkor le kell kenni amikor kezd előjönni mert ha már nagy felületen piros és csak akkor kened le akkor a krém csíp.úgyhogy időben le kell kenni.ezt a krémet a háziorvos irta fel nekem(nem biztos hogy más háziorvos felirja ezt a jó krémet mert az én háziorvosom Dr. Kiss Katalin:)
2009. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem a biotron lámpától iiszonyatosan fellángolt, pedig csak 3szor kezelték (próbakezelés volt, hogy megvegyük e)
2009. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NEM bioptron lámpa..

Hanem egy ilyen szoli szerű dologba be kell állni max 3 percre és ismételni kell párszor..belinkelek várj..

[link]

Itt találsz érdekes dolgokat..De ha debreceni vagy akkor a klinikán ingyen felírják,ha nem pedig érdeklődj a nagyobb városokban!

2009. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!