Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisfiam 10 hónapos es szekeles...

Anna 27 kérdése:

Kisfiam 10 hónapos es szekelesi problémái vannak. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen kakil , hosszasan nyom, erőlködik , ma sírt es visított is. A végeredmény nagyon kevés , es ez megy 2-3 x egy nap. Azt tanácsolták narancslevet vegyitsek vízzel es ez segít , hat nem nagyon. Tanacstalanan vagyok, mit tehetnek , mivel segíthetnek szegenykemnek ?
2013. ápr. 18. 11:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Mar mindent eszik , sok levest , folyadékot is iszik eleget.
2013. ápr. 18. 11:47
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasahajtó hatású gyümölcsöket adj neki.


bár ha már visit is ettől,akkor miért nem orvoshoz viszed?


vizezett narancslé magában nem elég.

2013. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó lekvárt adj neki, anno a gyerekorvos javasolta, nekem bevált.
2013. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves anyuka!

A leghatásosabb mód egy 10 hónapos csecsemő székletrendezésére nagyon triviális dolog: szőlő!!!

Olyan szőlőt vegyen ami rendkívül nagyszemű ( egész évben kaphatò ) és nincs benne mag!!! A legfontosabb, hogy alaposan mosson meg kb. 10 szemet, és jól passzírozza át egy nagyon sűrű szövésű szűrőn. A szőlőhúst és levet héj nélkül adja a babának. Először csak 1-2 kanállal, mert nem tudhatjuk allergiás e rá. Ha nincs tünet,adja oda neki a teljes adagot! Lehet több szem szőlőt is adni neki, mert már 10 hónapos. Minden anyukának akinek ezt ajánlottam rögtön lett széklete a babájának. Sok sikert, egy védőnő :-)

2013. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat .Meg ma kipróbálom a szőlőt
2013. ápr. 18. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:

10 hónapos gyereknek mondjuk a szőlő érdekes ajánlás egy védőnőtől is, ennyi erővel már miért nem eper, hátha allergiás rá...

A táplálkozásán kéne változtatni a gyereknek, nem eseti kezelésre van szükség. Ugyanúgy eteted vele azokat, amiket eddig, és néha kap lekvárt, ez lenne a megoldás?

Nem hinném.

Az okot kéne megkeresni, miért van székrekedése, lehet, hogy valamilyen intoleranciája van, laktóz, glutén vagy bármi.

2013. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Epp azon vagyok, hogy megtudjam mi lehet az oka. Nem ítélkezni kellene hanem tanácsot adni , azért írtam.

máskülönben hogyan tudod meg , hogy allergiás - e valamire ha nem próbálja ki ?

A szolo bevált , koszonom a tanacsot, es imádja az epret.

2013. ápr. 19. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutya is imádja a csokit, mégis halálos méreg számára...
2013. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy segìteni fog a szőlő, örülök, hogy Önöknél is bevállt! A védőnő válaszadó :-)
2013. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!