Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig mutatható ki a THC/Mari...

Meddig mutatható ki a THC/Marihuána/ a vérben?

Figyelt kérdés
Illetve alergológ ki-e tudja mutatni?

2013. ápr. 16. 15:28
 1/4 anonim válasza:
0%

remélem addig még vért vesznek tőled...

ne haragudj de nem szeretem a kápszereseket főleg azt nem aki a szülei tuta nélkül csinálja. azzal semmi bajom hogyha valaki nagykorú külön él és dolgozik és úgy kábszerezik

2013. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző,a helyesírásod büntetettt.

Én ezt találtam:

A THC a vérből a fogyasztást követően 3-8 órán keresztül mutatható ki, de a szervezetből ennél jóval lassabban ürül ki, mivel a zsírszövetekben raktározódik. Kb. 5o óra alatt feleződik meg a szövetekben raktározódó mennyiség, de még ezek után is kimutatható 2-3 hónapig.

2013. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.te ugye nem végezted el az alapiskolát?

2.köszönöm :)

2013. ápr. 16. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A kimutathatóság attól függ, hogy hány alkalommal, milyen régóta használtad/használod a füvet. A THC a vérből csak a fogyasztás utáni néhány órában mutatható ki. Vizeletből akár 1-3 hónapig (!) is, amennyiben rendszeresen füveztél.
2014. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!