Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet ez a tompán be-be...

Miért lehet ez a tompán be-be nyilaló fájdalom a lábam (comb) hátsó részén?

Figyelt kérdés

Hétvégi munkámból kifolyólag sokat van hogy 10 órát is ülök egyhuzamban bárszéken, szünet nélkül, ekkor az ülésből kifolyólag a bal lábam combjaét erősen vágja a szék ahogy ugye leér a lábam a földre. Azonban ez csak 1 héten egyszer van.

Egyéb iránt 4 műszakba járok dolgozni, és egyik nap éjszakázás után nem pihentem le nappal sem (ami már nem első eset) és estére ilyen furcsán nyillaló fájdalmat éreztem a bal lábam comb magasságában mégpedig a hátsó részen, azt nem tudnám megmondani hol de mintha bent a ... lábam keresztmetszetében lenne, tényeleg nem tudom leírni pontosan hol is. Aztán kipihentem magam, elmult nem jött elő. Majd rá egy hétre egy ilyen kimerítő nap után (igaz ekkor volt pihenés de jócskán fáradt voltam ennek ellenére nap közben) megint előjött, és csak reggelre mult el. mitől lehet ez?

Nem mondanám nagyon fájnak ezek a nyilalások de azért érzem kimerítő kellemetlen érzés.


2013. ápr. 14. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Gerinctől esetleg ülőideg zsába?
2013. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rossz testtartástól a gerincben egy ideg nyomás alákerül.

Ez valahol deréktájon van,ezért a combodban érzed a fájdalmat .

2013. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!