Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy UH alkalmával...

Pajzsmirigy UH alkalmával találtak pici göböket? Lehet ezt gyógyítani, vagy akkor nem értem, ez most alul-vagy felül működés?

Figyelt kérdés

A TSH -m 2 valamennyi volt ,ha jól emlékszem.

de ezek a göbök nagyon bántanak...:/

(PCOS-t diagnosztizáltak nálam.)

köszönöm előre is!


2013. ápr. 13. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Az első mondat nem kérdés akart lenni, bocsi!
2013. ápr. 13. 21:29
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Páromnak is találtak göböket a pajzsmirigyében. Őt utána elküldték CT-re, ott meg tudják állapítani, hogy hideg vagy meleg göb. Ha meleg, akkor nincs vele különösebb teendő. Ha hideg, akkor mintát kell venni belőle, hogy rosszindulatú elváltozás-e. Mi most ott tartunk, hogy levették neki a mintát és várjuk az eredményt.

Nem kell megijedned, egy csomó lehetőség van, műtét, gyógyszeres kezelés. Illetve ha nem növekszenek a göbök, az is előfordulhat, hogy nem kell velük tenni semmit, csak ellenőriztetni kell őket, hogy változik-e a méretük.

2013. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen,hogy írtál! :)

Okés ,akkor ezt fogom tenni ,amit mondtál.

Igazából az én dokim azt mondta rá,hogy nem kell vele semmit kezdeni( akkor lehet,hogy meleg göb? ) csak engem azért zavar,mert lehet,hogy ez okoz nálam különféle gondokat..:/

2013. ápr. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!