Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi görcsök mitől lehetnek...

Hasi görcsök mitől lehetnek férfiaknál?

Figyelt kérdés
Nemrég olyan kellemetlenségre figyeltem fel hogy görcsöl a hasam, azt hittem csak a stressz miatt meg ilyenek, de már negyedik napja görcsöl, sőt tegnap nem tudtam miatta aludni mert szabályosan fájt a hasam, hasam alja. Eszméletlenül fájt tegnap 4 féle gyógyszert vettem be rá 1 órás közönként szóval kemény 2 órát tudtam csak aludni. első napban hasmenésem volt azt hittem azért fájt de a görcs ugyan úgy fent maradt, majd vettem be hasmenés ellen tablettát és 3 napig nem is voltam nagy dolgot csinálni, viszont közben ugyan úgy fájt görcsölt a hasam, bár nem annyira mint tegnap este. Wc-zés után sem lett jobb semmi.. napközben elvagyok vele és érzem még hogy valami nincsen rendben, mert olyan mintha fel lennék puffadva (amúgy mikor nagyon fáj akkor fel is van egy kicsit puffadva+keményebb is a hasam).. Mi lehet ez, vagy mitől? kérdezzetek hogy van e más "jelenség" mert nekem csak ennyi jutott hirtelen eszembe. Ez amúgy 1 éve van nálam, hogy ilyen másfél 2 hónaponta előjön, és 1 hétig folyamatosan görcsöl szúr fáj, a második esetnél kórházban is voltam fertőző osztályon mert valami vírust találtak bennem, antibiotikumokat kaptam stb és semmit nem mondtak hogy mitől lehetett ez, kerülnöm kellett a tejes dolgokat ennyi, de mikor nem ittam akkor is előjött ez szóval szerintem étel allergia nem lehet. Mi ez?

2013. ápr. 12. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!