Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrén esetén létezhet, hogy...

Migrén esetén létezhet, hogy már évek óta mindig ugyanazon az oldalon fáj csak a fejem?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én sajnos kb. 20 éve migrénes vagyok, és eddig csak a jobb oldalam fájt, a másik soha.
2013. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

nálam is csak a jobb, nagyon ritkán fájt a bal....érdekes, hogy miért lehet ez. A jobb viszont nagyon tud..

2013. ápr. 11. 21:51
 3/4 anonim válasza:

Nekem meg csak a bal. 3 éve, hányással, szédüléssel jár, 3 napig tart egyhuzamban.

Iszonyat szar. A jobb oldal nem, vagy szinte egyáltalán nem fáj.

Nektek amúgy bevált rá valami? Az a gond, hogy nemrég tértem vissza GYED-ről melóba, és szinte képtelen vagyok néha dolgozni ilyen fájdalommal...

Annyi gyógyszert kipróbáltam már, hogy szerintem több nem is létezik a patikákban...

2013. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hagyományos fájdalomcsillapítók sajnos nekem nem használnak, neurológus szokta felírni a Cinie nevű tablettát, ez jó, csak nagyon drága. De inkább kifizetem, csak ne szenvedjek.

Első voltam.

2013. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!