Mi lehet ez? Csomót érzek a nyakamban?
Figyelt kérdés
Egy két csomo nem nagy mint egy borsoszem nem is fáj csak aggodok.2009. szept. 22. 15:49
1/4 anonim válasza:
valószínűleg csak nyirokcsomók! ha nem múlik el idővel, vagy csökken a mérete keress fel egy orvost.
2/4 anonim válasza:
nyirokcsomó...felsőlégúti gyulladásra utal. nemsokára valszeg náthás leszel, vagy köhögni fogsz.
3/4 anonim válasza:
Ha nem fáj, az a nyirok csomóknál sajnos rosszabbat jelenthet, mintha fájna. Ha fáj, akkor csak egy fertőzés miatt van megduzzadva (pl. megfázás), de ha meg van dagadva és nem fáj, akkor azt érdemes megnézetni, mert lymphomára is utalhat, de remélem a legjobbakat.
4/4 anonim válasza:
Szia!
Nekem is volt ilyen, írtam is ide és tényleg csak a nyirokcsomó volt,mégohzzá gyulladást jelzett.(begyulladt a fogam )
jó sokára múlt el
DE!!! Ha úgy érzed, hogy elkell menned orvoshoz,menj
egészséggel nem jó játszani
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!