Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A biztosításunk fizetne...

A biztosításunk fizetne 3000-5000Ftot ha a csonttörés, csontrepedés történt. Szerintetek így is jár?

Figyelt kérdés
Páromnak csontvellőgyulladása volt,52 napig volt kórházban. Nem tudom,hogy ez esetén is kapna e pénzt. Tudom ez nem sok,de mivel nem volt baleset biztosítása,más nem jöhet szóba.
2013. ápr. 9. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért fizetne???

A csontvelőgyulladás se nem törés, se nem repedés.

Tüdőgyulladásra se fizet, csak azért, mert bordatörésre igen...

2013. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fizet, a csontvellőgyulladás nem csonttörés.
2013. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekes,mert ott a csont a páromnak eltűnt,tehát vmi lett vele,ezért gondoltunk rá,hogy meg kellene próbálni.
2013. ápr. 9. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt a betegséget nem lehet ráhúzni a csonttörés, csontrepedés kategóriára, de nézd meg a szerződést, mert néhány fizet a kórházi bent fekvéses napokra is
2013. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra nem térít,megkérdeztem.
2013. ápr. 9. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fizet, mert a gyulladás se nem törés, se nem repedés. De hívd fel a biztosítót és kérdezd meg, hogy erre az eseményre nincs-e valamilyen megoldás. Van olyan biztosítás, ami a kórházban eltöltött napok után is fizet, szóval érdemes lenne megkérdezni, hogy kapnátok-e valamennyi pénzt.
2013. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!