Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ahol a...

456465 kérdése:

Miért van az, hogy ahol a combom és a medence csontom találkozik, ott néhány pózban belenyilal a fájdalom, olyannyira hogy összerogy a lábam?

Figyelt kérdés
Kb. pár napja jelentkezett a fönt leírt tünet, és eddig nem fájt ennyire és nem volt gyakori, de most olyan gyakran jelentkezik, hogy járni csak szenvedve tudok. Konkrétan a bal combcsontom végén keletkezik a fájdalom, belenyilalás szerűen, és nem tudom megállapítani hogy milyen pozíciókban fáj. Sokat segítene, ha legalább tudnám hogy mi fájhat, mi mozdulhatott el, ficamodhatott ki, nőhetett ki. Tippeket szeretnék kérni, hogy ez mitől lehet, illetve praktikákat is szeretnék kérni, hogy mivel kezelhetném ezt. Ha valaki segítene ebben azt nagyon megköszönném!
2013. ápr. 6. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kend be azt a részt fájdalomcsillapító kenőccsel, és jól dörzsöld is bele a bőrbe. Lehet a jó erős masszírozás is segít majd. Mellesleg biztos, hogy nem tört el ott semmi, meg nem is esett ki egy alkatrész sem.
2013. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bekentem már korábban sportkrémmel, de nem javított sőt, szerintem azóta rosszabb (bár ez nem biztos). Viszont én úgy érzem, hogy inkább belül keletkezik a fájdalom, nem a bőrhöz közel.
2013. ápr. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!