Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha letüdőztem egy rizsszemet...

Ha letüdőztem egy rizsszemet abból lehet bajom?

Figyelt kérdés
Tejberizst ettem, és letüdőztem egy rizsszemet, azóta is köhögök, elég rossz érzés, lehet valami bajom, vagy majd kijön valahogy?
2013. ápr. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás...
2013. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez biztos? nem hangzik túl bizalomgerjesztően :S
2013. ápr. 4. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Visszatérő tüdőgyulladás jelentkezik ott ,ahol elakad a rizsszem. Ha tényleg bekerült a légcsövedbe, ott addig csúszik lefelé, amíg a nagyságának megfelelő kis hörgőben elakad. Általában a baloldali tüdő félbe szokott becsúszni az idegentestek nagy része , mert itt meredekebb a főhörgő lefutása.

Ha lezárja a kis hörgőt akkor a mögötte lévő terület nem tud levegőzni, befertőződik, valamint a rizsszem is bomlik.

Ha még mindig köhögsz, akkor érdemes felkeresni orvost !

2013. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, mert közben légúti megbetegedésem is van, és alapból köhögök már hetek óta... na ez kész. Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!