Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Női dezodor, ami TÉNYLEG...

Női dezodor, ami TÉNYLEG izzadásgátló?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 15:27
 1/5 tetris ***** válasza:
Nahát! Más is keresi az igazit? Eddig azt hittem, csak rám nem hatnak a 24-28 órás dezodorok. Na, most nagyon megnyugodtam. Imádlak!!!!
2013. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül... sajnos nagyon izzadós vagyok, akkor is ha 48 órásat használok 10 perc után máris izzadok. Nem büdös, de nagyon zavar...
2013. ápr. 2. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált (DM-ben vettem) a Nívea natural deo stift, kellemes enyhe illat,reggel fürdés után bekenem magam és még este is érzem magamon az illatát, nem az izzadtságszagot.

Nekem jázmin illatú van, azért is szeretem met nincs benne aluminium, és nem izgatja a bőröm.

[link]

2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Dezodor vagy izzadásgátló?


A dezodor csak semlegesíti a szagokat az izzadásgátló pedig ténylegesen gátolja (elvileg) az izzadást. Sokan keverik a kettőt, és dezodoroknál kifogásolják, hogy elmaradt a várt izzadásgátló hatás.


Az alumínium mentes termékek csak dezodorok, mert az alumínium sok húzzák össze az izzadságcsövek kivezető nyílásait, ezzel gátolják az izzadást. Mindenki eldöntheti ez egészséges-e vagy nem, szükséges-e vagy nem, de ezért csalódnak sokan egy egy termékben, mert ezekkel nincsenek tisztában.


Én házilag készítek deo-t. Már leszoktam az alus termékekről, mert befogják a ruhát és nem tartom egészségesnek őket. Az izzadás nem érdekel, csak ne legyek büdös, arra pedig a kutyult deom tökéletes.

2013. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!