Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrom mindig eldugul hol az...

Orrom mindig eldugul hol az egyik hol a másik de van hogy mind a kettő mitől?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy 4x voltam orrsövény műtéten és elméletileg az orrsövényem egyenes is az az jó most április 18. ára kaptam CT re be utalót orr CT re.


Mire számíthatok naponta 2-3 x használok otrivin orr sprét azzal elvagyok de ez már évek óta így van van amikor ki szárad az orrom és eldugul teljesen valami tud valami ötletet adni hogy hogyan lehet kezelni illetve CT n mirre számíthatok és ez mitől van ?


2013. ápr. 1. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A vizes sóoldat, amit a babának is szokták ajánlani(gyógyszertár), szerintem jó rá.

Ha már 4x műtötték az orrsövényt ott valami nagyon nem oké. Az orrösvény ami a két orrüreget választja el. Egy orrüreg három zsebecskéből áll. Ezekbe a kiszsebekbe tárolodik az orrváladek. Valamiért nem tud innen ürülni. Gondolom ezeknek a zsebeknek a helyzetét nézik meg Ct-vel.

A Ct pedig egy mágneses gép ami lefotoz. Befekszel egy nagy gépbe, az kattogni fog aztán szólnak hogy kész.

2013. ápr. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi ! :) Nem tudom mi lehet mondjuk a Heim Pálba csinálták és nem egyszerre hanem fokozatosan faragtak le belőle ! :(
2013. ápr. 1. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Két orrod van?
2013. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!