Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ütött már el innen valakit az...

Ütött már el innen valakit az autó?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogy történt?És ,hogyan jutottatok rajta túl lelkileg?.

2013. márc. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem már elütött egyszer, még 11 éve. A zebrán akartam átmenni, de csak félig értem át. Azóta nagyon félek forgalmasabb úton átmenni még a zebrán is, ha nincs lámpa. Sajnos ezt a félelmet nem sikerült legyőznöm. Ott megyek át, ahol lámpa van, ha lehet.
2013. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem egy kevésbé forgalmas utcán, a járdán voltam, persze kint csúszós, jeges utak, éppen a barátnőmhöz tartottam mikor egy autó kicsúszott is telibe vágott engem, szemből jött én próbáltam arrébb állni vagy valami, de nem bírtam mert ott már egy vastag beton kerítés volt, így mivel már nem volt mit tennem, próbáltam ugrani, hogy lehetőleg az autó tetejére kerüljek és ne az aljára, és ne préseljen a falhoz.

Nagy mázlim volt mert próbáltam oldalasan rávetődni, ha már nem volt más lehetőségem, persze a lábam így is megsérült, kórház lett a vége, de mivel csak csont repedés volt, így kaptam járógipszet, plusz a fejem vertem oda nagyon a szélvédőhöz, meg volt pár zúzódásom.

Az autó vezető nem volt ittas, és ez olyan dolog volt amiről nem nagyon tehetett, annyi hibája volt hogy kezdő volt még és nem nagyon tudta kezelni az ilyen helyzeteket, így pánikba esett, meg ugye ő sem fogta fel mi történt egy pár pillanatig, de szerencsére rögtön hívott mentőt meg minden. Ez kb 5 éve lehetett, lelkileg egész jól viseltem a dolgot, csak a bajom az volt hogy ey darabig nem tudtam suliba menni, ami önmagában nem volt baj, csak ugye sehová nem mehettem, barátnőmet sem tudtam nagyon meglátogatni, ő jött hozzám amikor tudott, és szinte az ágyhoz voltam kötve, örültem hogy a wc-ig kitudok bicegni, meg a konyháig, mert már untam az ágyam.

De azóta nem parázok az ilyen utakon, mert attól hogy még volt egy gázolás, nem áll meg az élet.

2013. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 12 éve ütött el autó, biciklizés közben. Én az emelkedőre tekertem felfelé és az emelkedő közepetáján levő utcába, balra akartam befordulni, az autó lefelé jött, azt hittem elég gyors leszek és még simán be tudok előtte fordulni. Jeleztem is a karommal a szándékomat, ezt a járókelők is utólag megerősítették a kiérkező rendőröknek és mentősöknek. Annyira emlékszem, hogy az autó oldalról telibe kap, azonnal elájultam, valószínűleg az ijedtségtől akkor még. Visszarepültem a domb aljára, kb 8 métert, és még gurultam néhányat. Nagyon nagy szerencsém volt, hogy késő ősszel történt és eléggé rétegesen voltam öltözve, sapka is volt a fejemen, így törések nélkül megúsztam. Zúzódásaim keletkeztem, felszakadt a bőr a szemem mellett. Viszont annyira erős ütés érte a fejemet, hogy attól fogva folyamatosan romlik a szemem, addig semmi baja nem volt, most már -3-as dioptriánál tartok mindkét szememre. Még mindig félve kelek át az úton,ahol nincs közlekedési lámpa, inkább megvárom, míg egyetlen autó sem jön a távolban sem (van hogy 5 percig is várok, mire biztosnak érzem az átkelést), valamint a vezetéstől is ódzkodom, félek, nehogy én is ilyen balesetet okozzak, vagy karambolozzak...Ez 15 éves koromban történt, és elég kellemetlennek érzem, hogy 27 éves fejjel még mindig félek a közlekedéstől, úgy érzem, nem igazán fogom legyőzni ezt a félelmet soha.
2013. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!