Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék szoláriumba menni,...

Szeretnék szoláriumba menni, de még lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

Minden érdekel!

Először is magamról: 18 éves lány vagyok, fehér a bőröm, gyorsan barnulok, és azt hittem nem vagyok leégős, de az első szolis alkalmammal leégtem (1-2 napig voltam olyan). 6 percre szoktam bemenni, és kb heti egyszer. Nem használok sok sminket, csak szemceruzát. úgy szoktam járni, hogy elmegyek kondizni, és utána nem zuhanyzok ott mert közel lakok és annyira nem tűnik jónak az a zuhanyzó. utána elmegyek szolizni, és majd otthon zuhanyzok. de olvastam hogy nem szabadna előtte befújnom magam dezodorral, és hogy nem szabadna edzés után menni oda, meg közvetlenül szoli után zuhanyozni sem. írjatok le minden tanácsot, minden érdekel!


2013. márc. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoli előtt zuhanyozz, utánna min. két órát várj a zuhannyal, használj szolikrémet.
2013. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem rég voltam elsőnek szoliba (20 évesen)

én barnább bőrű vagyok és gyorsan barnulok szinte sose égek le, csoki csöves helyre mentem ahol 12 perc volt a minimum de a csaj azt mondtam,hogy első szolizásra azt ajánlja,mondom jó..


semmi smink,semmi dezodor vagy parfüm mert foltos is lehetsz de nem tudhatod,hogy a szoli + vmi anyag a börőddel milyen hatásba lép,ezért ajánlják,hogy "tisztán" kell menni..a zuhanyzást meg azért nem ajánlják közvetlenül utána,mert lemosod a barnát, a szolis barnaság hamarabb lekopik,mint ha napon barnulnál..szóval én inkább azt ajánlom,hogy menj kondizni,menj haza zuhanyozni és utána szoli..ha ez így megoldható..


remélem segítettem :)

2013. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!