Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata...

Kinek mi a tapasztalata aranyérműtéttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
érdekel minden... kell e előtte béltisztítás (jó erős hashajtó) hány perc a műtét, meddig kell kórházban lenni, mikor tud az ember felülni, vagy menni, mennyire fáj műtét után, altatnak-e vagy csak érzéstelenítő stb...

#aranyér #kezelés #műtét #műtét után #műtét előtti teendők
2013. márc. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én is tettem fel hasonló kérdést,de nem érkezett válaszom, pedig engem is nagyon érdekelne, hasonló cipőben járok. De amiket én olvasgattam eddig, többféle eljárás létezik, nem tudom kinél melyiket alkalmazzák.
2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi h irtál :)
2013. ápr. 6. 14:27
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem kb 1 hete volt műtétem.Nem volt semmi különös előkészités,előtte való nap délben már csak egy pohárnyi üres húslevest ittam,utána már csak bő folyadék.Másnap megvolt a műtét gerincérzéstelenitéssel,ami 1/2 óra volt. 3 napot voltam bent a kórházban,majd hogy hazajöttem,napokig kinzó fejfájás gyötört az érzéstelenités "utóhatásaként"! Felülni és menni óvatosan,mert eléggé fáj "ott"! Elég hosszadalmas lesz a felépülés úgy érzem.
2019. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 végül mennyi idő alatt sikerült felépülni?
júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!