Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tűfóbiából hogyan tudnék...

Tűfóbiából hogyan tudnék kigyógyulni? Lehet kezelni, vagy valami? 19/L

Figyelt kérdés

Nagyon parázok a tűktől, annyira nem, hogy oltásnál le kéne fogni, csak izgulok, izzadok, ökölbe szorul a kezem, remegek... Volt hogy vérvételen el is ájultam.

Sebek láttán is émelygek.

Filmekben ha van egy jelenet, amiben éppen műtenek, és mutatják a nyílt sebeket/töréseket, stb.. egyszerűen nincs gyomrom végig ülni, és inkább kimegyek a szobából.

Nagyon szeretném leküzdeni ezt a félelmemet, mivel az egészségügyben szeretnék dolgozni, embereken segíteni, de ez a dolog nem engedi.



2013. márc. 20. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

esélytelen igy egészségügyben dolgoznod.


Én is rettegek a tűtől,pedig fájni nem fáj,tehát nem értem,de már nem zavar,vérvételre csak kisérettel megyek,párom jön velem,bejön,félrenézek,kifele már félig ájulok,de nem gond,megtart,segit levegőre menni,jól vagyok onnantól.

És kerülöm az egészségügyi intézményeket amennyire lehet.

2013. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is félek a tűtől, de ha szoktatod magad, akkor meg lehet oldani, tetkót is csináltattam és előfordul, hogy tűvel nyomkodok mitesszereket.
2013. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legjobb, ha nézed, mást hogy szurkálnak. Én is ájulós vagyok, de mikor terhesen kellett vérvételekre járni, nem néztem oda, túléltem. Filmekben én sem nézem a trancsírozós jelenetet.
2013. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!