Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abból lehet valami baj, ha...

Abból lehet valami baj, ha fejfájás miatt hosszabb ideig szed valaki ibuprofent?

Figyelt kérdés

Egy megfázásból indult, de már vagy 3 hete se múlik a fejfájás, zúgás, viszont a napi 2x ibuprofentől viszonylag tűrhető.


Lehet ettől valami bajom ha heteken át szedem?


(átlag napi 2x 300 mg)



2013. márc. 18. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább abból hogy 3 hete fáj a fejed!!!ez egy homloküreg gyulladás szerintem menj orvoshoz
2013. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így, ahogy az első írta.

Inkább a megfázásod nem múlt egy nyom nélkül és azért fáj a fejed. Ha valakinek nem tud távozni rendesen megfázáskor a váladék, akkor az arcüreg vagy homloküreg gyulladást tud okozni, amitől bizony fájhat az ember arca vagy feje.

2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ez vagy arcüreggyulladád, vagy homloküreg, antibiotikum kéne sürgősen, amíg tovább nem terjed. Az ibuprofen nem tictac, szétcseszi a májad, a gyomrod és a beled.
2013. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, már voltam, de "majd elmúlik" a válasz, csak én meg már lassan megkattanok. vagy tényleg szerzek én antibiotikot azt kész, mert ez egy téboly.
2013. márc. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!