Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sípol a fülem pár napja, mi...

Sípol a fülem pár napja, mi lehet ez, miből ered?

Figyelt kérdés

3 napja, egyszerűen elkezdett sípolni a fülem magától, folyamatosan, vékony 10-12 -KHz körüli magas hangot hallok, kb 20-30 dB körüli hangerővel a fülemben és 105-110 között van a vérnyomásom, ami szerintem elég alacsonynak számít. Voltam orvosnál, aki egyenlőre Nootropil 200mg-os tablettát írt fel rá. Úgy érzem ez egyenlőre nem nagyon élénkít és nem javítja a zúgást és a közérzetemet sem igazán. Nem hallgattam zenét egyáltalán mielőtt ez elkezdődött volna és hangos durranás,se semmilyen más zajártalom nem volt a környezetemben. Gyógyszert nem szedek, csak max C vitamint szoktam bevenni esténként és ebéd után, egyéb Kalcium, Magnézium és multivitaminokat, amiket szerintem mindenki szokott. Az orvos azt mondta, hogy ettől biztosan nem lehet, főleg akkor, ha már régóta szedem és sohasem jelentkezett ilyen mellékhatás, vagy tünet.


Mire gyanakodtok, mi lehet ez, volt már valakinek ilyen közületek ? Van ötletetek mivel lehetne enyhíteni, gyógyítani ? Kávé, gyümölcs, séta, sör bor pálinka, mi lehet jó rá vajon?


Előre köszi az érdemleges válaszokat ! :)



2013. márc. 12. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Kiküszöböléshez még annyit, hogy

-Gyomrom nem fáj

-Vesém úgyszintén

-Fogam nem

-Nincs köhögés

-Látszólag nem vagyok megfázva, de mérget azért nem vennék rá

-Hőemelkedésem és lázam nincs

- Egyéb végtagom és testrészem nem fáj

- Alacsony a vérnyomásom

- Kissé bágyadt vagyok

2013. márc. 12. 14:31
 2/4 anonim válasza:

Honnan tudod ezeket az értékeket ennyire?


Minden esetre a séta/kirándulás az mindig jól jöhet.

Gyümölcsöt egyél inkább rostos (Narancs, körte, mandarin egyéb)

Egyél fehér erős fogkrémet egy Újhegynyit 2 óránként, azt qurvára utálják a bacilusok.


Alacsony vérnyomás ellen, tea kávé, kakaó az jó, egyél jó sok csokit, főleg sportszeletet, amiben van löket.


Nyomathatsz be 6-8 óránként Algopyrint egy 1/2-et.


Keverd össze ezeket és idd meg.


1 pohár szóda víz, felmelegítve

1 1/2 mokkás kanál feketebors

1 mokkás kanál szódabikarbóna

1 egész multivitamin kb 100 milligrammos

1 egész kálcium 100 mg

1 egész magnézium 100 mg

1 kiskanál só

1 kiskanál erős feketekávé

1 1/2 mokkáskanál jód

1 mokkás kanál fehér whitening fogkrém


keverd össze egy pohárban és nyomasd be, ne szagold, ne fintorogj, egyszerre zutty be az arcodba, aztán ezt ismételd meg mindennap. Ebbe a legkeményebb vírusok is beledöglenek egyhamar. Ez olyan dózis, amit leginkább a súlyos leukémiás betegeknek kell, vagy a szintén súlyos radioaktív szennyeződés elleni megbetegedéshez. Vigyázz mert nagyon veszélyes, ne próbáld meg túladagolni a szereket!!!! Orosz forrásból származik. Nyomasd be, pihenj sokat és várj! Ha nem segít 3 napon belül, húzás az orvoshoz, mert tuti gáz van!

2013. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erős front,vagy szélsőséges időjárás, vagy frontérzékenység okozhatja ezt ?
2013. márc. 13. 10:20
 4/4 anonim válasza:

Ne halgass az utolsó válaszolóra...

Az algopirin és a fogkrém is méreg...olvas el mi van bennük majd keress rá pl. a fluoridra....hogy szinte már mondhatnák ra hogy idegméreg...:)

Élj minél termeszetesebben, sajat bio dolgok, kúti,forrás víz...dobd ki a mikrohullámú sütőt...stb...

Az ilyen elvetemültekre meg ne halgass....egyen ő fogkrémet...és talán egy honap mulva leugrik a 10. emeletről...baarom.

2014. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!