Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tart egy csuklótörés?

Meddig tart egy csuklótörés?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pillanat.
2013. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, h miután eltört, szerencsére műteni nem kellett, kaptam egy hét sínt, aztán hat hét rendes körgipszet...nyár volt...eléggé zavart, aztán rá nyolc évre eltörtem megint, ismét nyáron de ez sokkal gyorsabban összefort, összesen négy hetet volt gipszben akkor.
2013. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vicces akarnék lenni azt írnám hogy köürülbelül 1-3 másodperc:)

Gondolom a felépülési időre gondolsz.Azt meg nem lehet megmondani.A csuklótörés tipikusan egyéni est mindig.Hogy törött el?Zártan,vagy brutális esetben nyíltan?Törött e le csontdarab,csontszilánk? Stb. kérdések befolyásolják főként.De hogy nehogy azt mond hogy nem írtam semmi konkréta és lepontozol,azt kell elmondani általános esetben ha minden feltétel kedvező,durva elmozdulás nincs ,műtét nem indokolt, akkor kb. 4-6hét.

2013. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!