Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, ha az...

Lehet attól bajom, ha az anyósom Domestost használ mosogatáshoz? Na és persze le sem öblíti.

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem normális dolog, de ugye nem nagyon akarok vele ujjat húzni. :S

A baj az hogy nem vagyok minig ott, hogy mosogassak, és ha én mosogatok is ott áll mellettem és azt lesi mikor kaphatja ki a kezemből a tárgyakat, hogy (öblítés nélkül) már törölje is el. Így esélyem sincs úgy csinálni ahogy én csináltam nálunk otthon. :(



2013. febr. 27. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a domestost nem véletlenül kell gumikesztyűvel használni és nem mosogatáshoz.
2013. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért csinálja.
2013. febr. 27. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen fertőtlenítő mosogatást szeretne anyósod csinálni, akkor forró vízebe áztassa bele a mosogatni valót, mert az is fertőtlenít és utána kezdjen el mosogatni. De Domestossal nem szabad. Az káros, ha az ember szervezetébe belekerül.

Amúgy van egy Neomagnol nevű tabletta, ami kifejezetten fertőtlenítésre való és azzal lehet a gyümölcstől kezdve az evőeszközökig, meg még több dolgot kifertőtleníteni. Inkább vegyen azt. Abba beáztatja az ember a dolgokat és utána csak el kell öblíteni.

2013. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Domestossal? Jézusom!! Az már belélegezve is veszélyes!!
2013. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért húznál ujjat vele azzal ha megmondod neki, hogy nem Domestossal kéne mosogatnia?? Értelmes ember megérti és nem lesz életreszóló harag miatta. Ha meg ilyen nyámnyila vagy (bocs) akkor nyugodj bele a sorsodba.
2013. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mérgező a Domestos, nem való mosogatásra! Inkább a vágódeszka fertőtlenítését szokták vele végezni, de alaposan kell leöblíteni utána. Majd csodálkozik az anyósod, ha súlyos betegséget kap.
2013. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Ekkora baromságokat! Otthon,ha nincs fertőző betegség a családban minek e3gyáltalán fertőtleníteni?!Általában az ilyen emberek lesznek a legkisebb széltől is betegek,mert az immunrendszerük nem tud jól "dolgozni". El kéne felejteni A Domestosos, Neomagnolos mosogatást úgy ahogy van.
2013. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!