Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan Tudnek leghamarab...

Hogyan Tudnek leghamarab lefogyni nyarra? (2013. februar.22)

Figyelt kérdés
Elore is bocs a helyesirasomert de akinek nem ingere nevegye zokon.Majusban leszek 16 eves 168 cm magas vagyok es sajnos 90 kilo .Nyarra nagyvakaciora tervezem hogy olyan testem legyen amire meg egy lany is kivancsi legalab 40 kilot fogyni es utana testepitesel folytatni kicsit proteinel felturbozva de elote a fogyas.Hogyan tudnek a leheto legtobet fogyni fizikai es dietai megoldasokal kombinalva? A hèt elso 4 napjan mindig jarok sportpalyara sprintelni meg sulyzozni de 3 hete nem nagyon latszik semmi eredmeny tanacsokat szeretnek evel kapcsolatosan elore is koszonom.

2013. febr. 23. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2013. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Először is: csak így tovább!A kitartásoddal nincs semmi gond.Én tudom ajánlani még az úszást.Nekem nincs gond a kilóimmal, de ha jársz az még izmosít is!Sok sikert :)
2013. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen :)
2013. febr. 24. 21:00
 4/6 Tímea12 válasza:
Elöször is probálj olyan ételeket enni ami szénhidrát és kaloria szegény!Pl: rendes fehér kenyér helyett egyél félbarna vagy rozskenyeret!Cukor helyett válaszd az édesitőszert,és a buzaliszttel és a pékárukkal is vigyázz!Inkább vegyél korpás kiflit és zsömlét az kevésbé hizlal mint a sima pékáruk!Édességgel is csak mértékkel de ha annyira szereted az édességet akkor vegyél olyat ami édesitöszerrel van készítve!Van sok olyan csokoládé puding meg ilyesmi!Ha te nemszereted az édesitöt a teába választhatsz hozzá mézet!ditöt ne igyál inkább vizet de azt is menteset mert a szénsavas puffaszt!Ennyit tudtam én is irni,ja és még valami este 4-5 után ne nagyon egyél csak pl almát vagy narancsot!!!!!!!!Én igy fogytam le 30 kilot hogy mindenböl az egézsségesebbet választottam!!De ajánlom figyelmedbe a Norbi Update-s dolgokat is!Remélem ezzel segitettem!!!
2013. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat koszonom szepen
2013. márc. 3. 19:14
 6/6 Tímea12 válasza:
Nagyon szivesen.Kérdezz bátran még ha valami érdekel!!
2013. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!