Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kell adni?

Mennyit kell adni?

Figyelt kérdés

Üdv!A problémám a következő lenne.

22 éves lány vagyok ,1 hónapon belül 23.

A belgyógyászaton van időpontom május közepére szívzörej miatt.de én utána olvastam az interneten ,és mit mondhatnék semmi jót nem olvastam róla.Szóval el szeretnék menni egy magánrendelőbe,de nem tudom hogy ez hogyan működik Pl: gondolom,hogy kell fizetni,de mégis mennyit? nem állunk valami jól anyagilag ,de viszont ez nekem nagyon fontos lenne.Ha valaki járt már magánrendelésen az kérem Írjon ,hogy pl: mennyit fizetett vagy hogy ténylegesen jó vagy jobb mint ha a kórházba mennék el.

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. febr. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden magánrendelőben ki van írva a tarifa. Kardiológiai vizsgálatnál az orvosi vizsgálaton kívül EKG, szív UH is történik, esetleg terheléses EKG. 10-20000 között van, attól függ mit végeznek el a felsoroltak közül.

A szívzörej maga nem betegség, csak tünet. Persze ki kell vizsgálni, de ne gondolj rögtön a legrosszabbra.

Egy egyszerű vashiányos vérszegénységnél is jelentkezik szívzörej, holott a szívnek semmi baja nincs.

2013. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,már voltam UH és ott minden rendben van ,vashiányomra szedem a gyógyszert EKG is jó.
2013. febr. 23. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!