Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Olyan mint a másnaposság?

Mi ez? Olyan mint a másnaposság?

Figyelt kérdés
Nen ittam tegnap, itthon voltam de ma reggel úgy ébredtem mintha másnapis lennék. Hajnalba nem tudok aludni, ha felállok szédülök, hányingerem van, fáj mindenem. Szerintetek csináljam azt mintha másnapos lennék? Sok víz, tojás, kenyér...
2013. febr. 23. 06:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Basszus, rájötte. Algo flex forte. Tegnap vettem be egyet reggel, mert fájt a fejem. Most olvasom a lehetséges mellékhatásokat és kb azok a tüneteim.
2013. febr. 23. 06:40
 2/4 anonim ***** válasza:
A fejfájásodtól is lehet. Nekem elég gyakran fáj a fejem és van amikor ugyanilyen panaszaim vannak.De az is lehet,h bujkál "benned" valamilyen vírus(pl.influenza). Majd az idő eldönti. Amúgy Algoflexet még nem szedtél soha?
2013. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. febr. 23. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy migren lesz? szokott lenni migrened?
2013. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!