Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesanyám egy 3x3 méteres...

Édesanyám egy 3x3 méteres büfében dolgozik min.7 órát a hét 6 napján, és ma bent voltam nála, és eszméletlen sok penész van a plafonon ill. a sarkokban! Mi baja lehet ettől?!

Figyelt kérdés
... megkérdeztem tőle, hogy ugyan mióta van ez az elképesztő állapot, azt mondta hogy már legalább 2 hónapja! Nagyon aggódok, mert ő nem tudja leszedni, én alig vagyok itthon, főnöke meg szarik rá! Ráadásul rezsóval fűt, az sem éppen egészséges egy ilyen zárt helyen!

2013. febr. 21. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Google : penész egészségügyi hatásai
2013. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon karos a penesz az egeszsegre!


Ha a fonoket feljelented az illetekes egeszsegugyi hatosagoknal, akkor nem fog szarni ra!


Ezzel nem szabad viccelni, sulyos kovetkezmenyei lehetnek!

2013. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
le ne ird a cimet is mert az ántsz tuti elintézi hogy ne legyen anyukádnak melója
2013. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!