Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Impulser mágnesterápiás...

Az Impulser mágnesterápiás készülék mennyire hatásos? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Ma egészségnapon voltunk családtagommal, egy művelődési házban. Ott az egészséges életmódról tartottak előadást. Az Impulzer mágneses impulzus matrac került bemutatásra, mint MINDENT gyógyító szer. az előadó szerint, aki egy kellemes benyomást tevő, jól előadó doktor (nem orvos) elmondott sok mindent a mágneses impulzusterápiáról : pl már a nácik a világháború alatt használták, arra hogy sebesültek csonttörését úgy gyógyítottáűk be, hogy két hétig fektették ilyen matracon, majd miután hamar begyógyúlt a csonttörés a matrac miatt küldték vissza a frontra őket harcolni. A politikusok hozzájuthattak és meg is gyógyúltak betegségekből, mert sokba került. Most a közemberhez is eljutott.


A mechanizmus nem részletezve abban áll, hogy magas frekvenciás elektromágneses mezővel a vérereket kitiszítják a lerakódásoktól és vérrögöktől, így újra kap oxygént a szervezet és megszabadúl minden bajból, mert kap tápanyagot. Véroxigénszaturációs készülékkel az újjamra helyezve 96%-os eredményt kapva megállapította, hogy 37 évesen ez baj ! Szükségem van a mágneságyra.


Sőt, hőkamerás felvételt készített, ami alapján katasztrófális a helyzet, mert nem lehet 2-3 celzius fok különbség a testrészeim felszínén és bizony kékek a karjaim meg a lábam. Megjegyzem sok kivizsgáláson voltam és teljes egészségnek örvendek. a testsúlyindexem tökéletes : 23. Ettől függetlenül fogynom kellene és persze mozogni.


Lényeg a lényeg a családtagom, aki hátfájással küszködik bár nem érzett az 5 perces bemutató alatt semmit, de nagyon akart ilyet ezért vettem neki. Akciósan az 1 milliós készüléket 400 ezer Ft-ért 3 év garanciával.


Én 5 percet voltam rajta a bemutatón és kissé szédültem utána. Az előadó szerint ez baj, mert agyi lerakódást jelent :S. Egy éve voltam kponya CT-n és minden rendben volt, a munkaalkalmasságin. Vizelet és vérvételen rendszeresen járok és mindíg minden rendben volt.


Mivel orvosi témában laikus vagyok ezért KÉREM aki ért ehhez segítsen !! Katasztrófális a helyzetem ? Mit tegyek ? Milyen kivizsgálást javasoljak a háziorvosomnak, ha fél éve voltam, teljes kivizsgáláson : vérvétl, vizelet vétel, koponya CT és mindenben teljesen optimális értékeket mutatott. Mi legyen ? Válaszokat nagyon köszönöm ! :-)


2013. febr. 20. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
ui : Bocsi ezt elfelejtettmmondani, hogy 2005-ben a cég felajánlotta a milliókat érő matracaikat korházaknak, akik a gyógyszermaffia miatt nem kértek ingyen sem belőle, de a magánrendelőikben azt használják.
2013. febr. 20. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Ablakon kidobott pénz volt. Gratulálok a hiszékenységedhez!
2013. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól hangzik, nem biztos hogy valóság, sőt..


Igazából a testünk számára megfelelő táplálkozást, és néhány valóban egészségmegőrző, fejlesztő 'gyógytorna' edzést semmi sem helyettesíthet. Ha elköltendő pénzem lenne? Arra fordítanám hogy friss zöldséghez, gyümölcshöz, jó minőségű húsokhoz, tengeri halhoz jussak illetve valóban értelmes, jó hatású edzést tudjak végezni a legjobb edzőkkel. Mondjuk mivel ez nem 100 000 forintok kérdése, én így is élek.


Amiket írtál problémákat, azokhoz nem valószínű hogy ilyen drága gép kellene.

2013. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyósoméknak van ilyen matracuk,magas vérnyomásra,érproblémákra vették.

Apósomnak az napi egy helyett napi fél db vérnyomáscsökkentőt kell csak szednie,neki határozottan jót tett az egészségének,közérzetének.

Anyósomnál viszont nincsen ilyen eredmény,pedig ő is használja rendszeresen.

Úgy tudom van lehetőség bérlésre is,egy hónapra 50 e ft környékén.Ha nem vagy biztos benne bérelj egyet,egy hónap után úgyis el tudod dönteni,hogy kell e vagy sem.

2013. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bérlésre azt mondták, a sok kókler miatt nem lehetséges. De egy ismerősöm megvette, és 30 napos visszavételi garanciát vállaltak rá. Elvileg annyi idő alatt több dologra (fájdalom, sebek) már látszik a javulás.
2013. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!