Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Falusiak! Ti hová szoktatok...

Falusiak! Ti hová szoktatok járni futni? Nem néznek meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pár évig városban éltem és ott nem volt semmi problémám,nem nézett senki hülyének amiért kimentem a parkba futni,de mivel visszaköltöztem egy faluba,így valahogy úgy érzem,hogy hülyének néznek az emberek,ha melegítőben szaladgálok az utcán... Persze egyedül,mert senki nincs,rajtam kívül aki csinálná. Van a falun kívül egy rész ahová mehetnék,ott viszont attól tartok,hogy kutyákkal fogok találkozni! Ti nem voltatok így? Vagy ez csak hülyeség,nem kell velük foglalkozni? Mert most pillanatnyilag nem tudok bejárni a városba kondizni... Vagy maradok a szobámban,és letöltök pár videót... :/
2013. febr. 19. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Most én mondanám, hogy magasról tojd le őket :D

de sajnos én is hasonló gondokkal küszködöm

2013. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk többen futnak a faluban a bicikliúton vagy az erdőben (inkább ott). Én nem futok, de egy csomó emberről tudom hogy fut, sőt, van hogy mások is kedvet kapnak és kérdezgetik őket, hogyan kezdhetik el. Sőt, egy túlsúlyos lány is fut, ez inkább pozitív. Ha kimozdulsz, lehet találkozni fogsz más futókkal is.
2013. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az erdőbe járok! Amíg kiérek az erdőbe addig nem is futok, mert aszfalton nem szeretek. Itt a környékünkön sokan futnak, legtöbben pont azon a homokos talajos részen ahol én is.


Szerintem nem fura, menj, FUSS :)


25/N

2013. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak, akik futnak.

Vannak, akik a faluban, az utcákon futnak, vannak, akik egyik falutól a másikig a főúton is, de van olyan is, aki jó időben a focipályán, mikor nincs senki, akkor ott fut.

Meg szokták nézni, de senkit nem szólnak meg.

Van, aki egyedül, de van akik társasággal járnak futni.

Pont most kezdték el innen az utcánkból.:)

Igen, a kóbor kutyák elég veszélyes helyzetet teremthetnek, de ha gyorsan tudsz futni vagy ügyesen fára mászni...:)

2013. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú,köszi a pozitív válaszokat! :) Az biztos,hogy erre nem fut senki,sajnos,de majd akkor én elkezdem! Még szerencse,hogy a súlyommal semmi gond,csak szeretnék valamit mozogni. Remélem másnak is megjön a kedve hozzá! :) Lehet még a kutyákat is megkockáztatom, régen sokat jártam arra és nem találkoztam velük, csak nagyon ritkán, de sosem történt semmi... :))
2013. febr. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!