Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elaludhattam a csípőm, vagy...

Elaludhattam a csípőm, vagy ez más lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos a megfázás 2napra ágyba kényszerített, a napi tornám is már kb. 1hete elmaradt. Van derékproblémám is, ezért is a torna, de a derékfájdalmaim múlóban és csekélyek a csípőfájásomhoz képest. Mindkét csípőcsontos ugyanis fáj. Lehet elaludtam? Nektek volt már ilyen? Ha nyújtok, akkor az jól esik, kicsit olyan, mintha elgémberedett volna, de amúgy eléggé fáj. De hogy mindkettőt elaludtam volna, azért ez furcsa. Mit lehet vele kezdeni?
2013. febr. 18. 12:10
 1/1 anonim válasza:
Mit lehet kezdeni?El kell menni orvoshoz.Senki nem fog neked itt tudni pontos diagnózist felállítani.Ezért vannak az orvosok.El kell menni doktorhoz ha nem múllik el pár napon belűll.De igen akkár attól is lehet,de é ilyenkor nem itt kérdezgetek hanem írány az orvos.
2013. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!