Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi volt, hogy lehettem...

Ez mi volt, hogy lehettem részeg egy korsó sörtől?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátaimmal elmentünk kocsmába. Én egyetlen korsó sört ittam, de még a végére sem értem teljesen, már alig álltam a lábamon, hülyeségeket beszéltem, vihogtam, haza kellett kísérniük. Oké, soha nem bírtam igazán az alkoholt, de egy sört azért minden probléma nélkül meg tudtam inni, még többet is annál. Most meg teljesen kész voltam tőle. Reggel hétkor hányingerre ébredtem, aztán visszaaludtam. Most, hogy megint felébredtem, már sokkal jobban vagyok, egy szelet üres kenyeret is megettem. Lehet, hogy másnaposság? Csak azért fura, mert ittam már sokkal többet is, de másnapos soha nem voltam, reggelre mindig kialudtam az italt. Lehet a gyógyszereimmel (antibiotikumok) van összefüggésben, amit szedek? De az orvos nem mondta, hogy nem szabad inni.

20/L


2013. febr. 16. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
20 évesen nincs annyi eszed, hogy antibiotikumra nem iszol? A gyógyszer miatt volt
2013. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem hallottál még arról hogy gyógyszerre nem iszunk? Az antibiotikum felerősíti az alkohol hatását!
2013. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla, azt hittem, az orvos szól, ha nem szabad valamit, de igazatok van, utána kellett volna néznem.
2013. febr. 16. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvos nem nézte ki belőled, hogy iszol. :D Rá kelett volna kérdezned, hogy lehet e rá inni, de antibiotikumra nem szabad :) #1 voltam
2013. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondja, hogy erre vagy arra tilos inni alkoholt. Mindenkiről feltételezi, hogy tud olvasni(betegtájékoztató)....
2013. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel külföldön vagyok ls a betegtájékoztató nem magyarul van, ennyit segíthetett volna, de már mindegy.
2013. febr. 16. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
És Japánban vagy? Ha igen az nem baj, hogy nem tudtad lefordítani. De ha Angol volt vagy Német az szegénységi bizi ám neked...
2013. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen gyógyszerre nem szabad inni. Még egy fejfájás csillapítóra sem. Komoly baj is lehetett volna, örülj, hogy ennyivel megúsztad.
2013. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, kokainozni kokainozhatsz mellette.Pláne ha nem mondta az orvos hogy ne.
2013. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!