Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dislexia korrigálása színszűrő...

Mubobi kérdése:

Dislexia korrigálása színszűrős szemüveggel! Működik vagy csak humbug?

Figyelt kérdés

Egy általam elismert személy szerint, aki sok éve foglalkozik dislexiásokkal, ez a szemüveg csak egy HUMBUG! Szerinte nagyon kevesen vannak a dislexiások közül, akiknek valóban és valós segítséget jelenthet. A többi pedig csak a szülők lehúzásáról szól, (mint én) akik persze mindenre képesek, hogy segíteni tudjanak a díszes gyermeküknek, és kifizetik a 16000Ft-os egy órás vizsgálatot. ( Nem rossz óradíj! ) Ha meg még meg is dumálnak, akkor megveszed 60 ezerért + keret a szemüveget.

Igazából örülnék, ha működne a dolog. A gyerekemért bármire képes vagyok, de nem igen engedhetem meg magamnak, hogy kidobjak egy halom pénzt, amivel egyelőre nem is rendelkezem.

Állítólag több ezren már használják ezt a szemüveget.

Kíváncsi lennék olyan szakértők, vagy már a szemüveget használók véleményére, akik nem érdekeltek a színes lencsés szemüveg forgalmazásában és nem reklámszereplők, mert eddig sajna csak olyat találtam.

Ha akadnának e sorok olvasói között olyanok, akik tapasztalattal rendelkeznek, e témában kérem, írják meg azt. Köszönőm.



2013. febr. 16. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem hallgass a szakemberre.

És olvasd el ezt:

[link]


Nagyon jól leírja a lényeget szerintem.

2013. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!