Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a fájdalom, mit tudnék...

Mi ez a fájdalom, mit tudnék tenni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta iszonyatosan fáj a fejem, a jobb szemöldököm fölött,végig belül. Ha gyorsabban csinálok valamit,pl hirtelen felállol lüktet, és majd szétrobban.

2013. febr. 14. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap óta? Jól bírod.Nem szokott fájni? Hány éves vagy? Vettél be valamilyen fájdalom csillapítót?
2013. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a fajta fajdalom az, amivel orvoshoz kell fordulni, mivel erosebb, nem szokasos fejfajasrol van szo.
2013. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel vettem be egy advilt, el múlt pár órára. Ma reggel is vettem be, viszont a lüktetést azon a ponton még mindig nagyon erősen érzem. Orvoshoz csak jövőhéten tudok menni.
2013. febr. 14. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Csak még könnyeztem is. Azt hittem migrénes leszek. Háziorvos a neurológiára utalt. Azt mondták, ez nem szokványos típusa a fejfájásoknak, és Indometacinum-ot írtak fel. Naponta nagyon sokszor, de rövid időkre nekem is lüktetően jelentkezett. Hasonlít a tiedhez, és nekem csak ez az egy fajta fájdalomcsillapító hozott javulást, de 2 év alatt kb. tízszer tért vissza.
2013. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak migrénes típusú fejfájás,de mindenképpen menj el orvoshoz,mert ki kell vizsgálni minden ilyet,amikor szokatlanul jelentkezik. Lehet,h most kezdődik és ezután hajlamos leszel rá,de minden fejfájósnak szüksége van legalább 1x neurológiai, MR vizsgálatra!
2013. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!