Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájni fog a varratszedés?

Fájni fog a varratszedés?

Figyelt kérdés
Február 8. műtöttek a térdemmel, van egy kb 5 öltéses varrás a bal térdemen bellül, a térd kalácsom mellett,és kicsit alatt, pont egy hétre a műtétre rá szeretnék ki venni a varratokat, fájni fog? Rendes válaszokat, légyszi! Előre is köszi! :)
2013. febr. 13. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem volt oylan varratszedésem ami kellemetlen volt, (de nem volt az sem észes) és volt amelyik inkább megkönnyebüléses érzés volt, mert már szúrta és viszketett, angyon féltem tőle közben meg inkább jól eső érzés volt mivel viszketett.
2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem fájt. A csuklómnál volt műtét, de tényleg nem fájt.
2013. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csuklóműtétem volt, a varratszedés egyáltalán nem fájt, éreztem valamit, de szinte semmi sem volt. Más kérdés, hogy bent hagytak egy kis darabot, amit én szedtem ki. Még jó, hogy nem volt rajtam gipsz, bár ezt is magamnak köszönhetem... De eltértem, bocs.
2013. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nagy különbség van varratkiszedés és varratkiszedés között. :D

Én nekem, mikor ilyen volt, pár másodpercig borzalmasan fájt, de nem hiszem hogy a térdnél is ilyen rossz lenne. Van olyan ismeröösöm, aki -állítása szerint- semmit nem érzett. :)

15/F

2013. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hàt igazából nekem is napról-napra jobban viszked,de járkálnom kell és folyamatosan terhelnem kell a térdem,és tök megkönnyebbülés,hogy használhatom. Igazából ha a műtét megvolt,akkor ez már gyerekjáték..:) Csak azért kíváncsi voltam,mert kicsit parázok:)
2013. febr. 13. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bal csuklómat műtötték 2011 szeptember elején és csak egy 1.5cm-es vágást ejtettek. Úgy begyógyult, hogy nem tudott a cérna alá benyúlni, piszkálgatta, de nem ment. Levágta a végét és egybe kihúzta.

Minimálisan volt csak kellemetlen érzés (ez nem fájdalom:).

2013. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!